Teka Theme (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Comments
nl: Reacties

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Secondary menu
nl: Secundair menu
