Teka Theme (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Comments
pl: Komentarze

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych
