Teka Theme (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Home
pt: Início

en: Comments
pt: Comentários

en: Add new comment
pt: Adicionar novo comentário

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Main menu
pt: Menu principal

en: Secondary menu
pt: Menu secundário
