Teka Theme (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Comments
sk: Komentáre

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu
