Teka Theme (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny
