Teka Theme (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Comments
uk: Коментарі

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Typekit ID
uk: Ідентифікатор Typekit
