Teka Theme (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Comments
vi: Bình luận

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Main menu
vi: Trình đơn chính

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ
