Teka Theme (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Comments
az: Şərhlər

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
