Teka Theme (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Comments
he: תגובות

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Secondary menu
he: תפריט משני
