Teka Theme (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Comments
id: Komentar

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Main menu
id: Menu utama

en: Secondary menu
id: Menu sekunder
