Teka Theme (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Comments
ro: Comentarii

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar
