Teka Theme (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Secondary menu
tr: İkincil menü
