Teleco (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: unpublished
fr: non publié

en: Help
fr: Aide

en: Footer
fr: Pied de page

en: Content Top
fr: Haut de contenu

en: Content Bottom
fr: Bas de contenu

en: on
fr: activé

en: Unpublished
fr: Non publié

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Page Top
fr: Haut de page

en: Page Bottom
fr: Bas de page

en: First Sidebar
fr: Première barre latérale

en: Highlighted
fr: Mis en évidence
