Teleco (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: unpublished
gl: sen publicar

en: Help
gl: Axuda

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Content Top
gl: Contido Superior

en: Content Bottom
gl: Contido Inferior

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Highlighted
gl: Resaltado
