Teleco (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: unpublished
he: לא מפורסם

en: Help
he: עזרה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Content Bottom
he: תחתית איזור התוכן

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Highlighted
he: מובלט
