Teleco (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: unpublished
hu: rejtett

en: Help
hu: Súgó

en: Footer
hu: Lábléc

en: Content Top
hu: Tartalom teteje

en: Content Bottom
hu: Tartalom alja

en: on
hu: be

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Header Blocks
hu: Fejléc blokkok

en: Page Top
hu: Oldal teteje

en: Page Bottom
hu: Oldal alja

en: First Sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second Sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: posted by
hu: beküldte:
