Teleco (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: unpublished
ja: 未掲載

en: Help
ja: ヘルプ

en: Footer
ja: フッター

en: Content Top
ja: コンテンツトップ

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Highlighted
ja: ハイライト
