Teleco (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
