Teleco (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Help
ku: یارمەتی

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی
