Teleco (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: unpublished
lv: nepublicēts

en: Help
lv: Palīdzība

en: Footer
lv: Kājene

en: Content Bottom
lv: Zem Satura

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Highlighted
lv: Izgaismots
