Teleco (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: unpublished
pt: não publicado

en: Help
pt: Ajuda

en: Footer
pt: Rodapé

en: Content Bottom
pt: Conteúdo Inferior

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Page Top
pt: Topo da Página

en: Highlighted
pt: Destacado
