Teleco (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: unpublished
ru: неопубликовано

en: Help
ru: Справка

en: Footer
ru: Подвал

en: Content Top
ru: Контент сверху

en: Content Bottom
ru: Контент Снизу

en: on
ru: вкл

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Page Top
ru: Верх страницы

en: Page Bottom
ru: Низ страницы

en: First Sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Second Sidebar
ru: Вторая боковая панель

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: posted by
ru: опубликовал
