Teleco (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: unpublished
tr: yayımlanmadı

en: Help
tr: Yardım

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Content Bottom
tr: İçerik Altı

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Second Sidebar
tr: İkinci Yan Çubuk

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: posted by
tr: yazan
