Teleco (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: unpublished
be: неапублікавана

en: Help
be: Дапамога

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Highlighted
be: Выдзелены
