Teleco (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: unpublished
cs: skryto

en: Help
cs: Nápověda

en: Footer
cs: Patička

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
