Teleco (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: on
el: ανοικτό

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
