Teleco (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: unpublished
et: avaldamata

en: Help
et: Abi

en: Footer
et: Jalus

en: on
et: -

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus
