Teleco (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: unpublished
eu: argitaratu gabea

en: Help
eu: Laguntza

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Content Top
eu: Goiko edukia

en: Content Bottom
eu: Beheko edukia

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
