Teleco (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: unpublished
fi: julkaisematon

en: Help
fi: Ohje

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Content Top
fi: Sisältölohkon yläosa

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Page Top
fi: Sivun yläreuna

en: Page Bottom
fi: Sivun alareuna

en: First Sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Footer First
fi: Alatunniste (ensimmäinen)

en: Footer Second
fi: Alatunniste (toinen)
