Teleco (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Footer
hr: Podnožje

en: Content Top
hr: Sadržaj vrh

en: Content Bottom
hr: Sadržaj dno

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Highlighted
hr: Istaknuto
