Teleco (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: unpublished
is: óbirt

en: Help
is: Hjálp

en: Footer
is: Fótur

en: Unpublished
is: Ekki birt
