Teleco (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: unpublished
lt: nepublikuota

en: Help
lt: Pagalba

en: Footer
lt: Poraštė

en: Content Top
lt: Turinio viršus

en: on
lt: -

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: First Sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Highlighted
lt: Paryškintas
