Teleco (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: unpublished
nl: niet gepubliceerd

en: Footer
nl: Voet

en: Content Bottom
nl: Onder inhoud

en: on
nl: op

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Page Top
nl: Paginakop

en: Page Bottom
nl: Paginavoet

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd
