Teleco (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Help
nn: Hjelp

en: Footer
nn: Botntekst

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Highlighted
nn: Utheva
