Teleco (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: unpublished
sk: nepublikovaný

en: Help
sk: Pomoc

en: Footer
sk: Päta

en: Content Top
sk: Vrchná časť obsahu

en: Content Bottom
sk: Spodná časť obsahu

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
