Teleco (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Footer
sr: Подножје

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Footer First
sr: Прво заглавље
