Teleco (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: unpublished
sv: ej publicerad

en: Help
sv: Hjälp

en: Footer
sv: Sidfot

en: Content Bottom
sv: Innehåll Nederst

en: on
sv: på

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Highlighted
sv: Framhävd
