Teleco (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Help
ta: உதவி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Highlighted
ta: தனிச்சிறப்பானவை
