Teleco (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: unpublished
uk: неопубліковане

en: Help
uk: Довідка

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Content Top
uk: Вміст зверху

en: Content Bottom
uk: Вміст знизу

en: on
uk: увімкнено

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Page Top
uk: Верх сторінки

en: Page Bottom
uk: Низ сторінки

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Footer First
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer Second
uk: Другий нижній колонтитул

en: posted by
uk: опублікував
