Teleco (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Footer
vi: Phần chân

en: on
vi: vào

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Page Top
vi: Đầu trang

en: Page Bottom
vi: Cuối trang

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Footer First
vi: Phần chân thứ nhất

en: Footer Second
vi: Phần chân thứ hai
