Teleco (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: unpublished
ar: غير منشور

en: Help
ar: المساعدة

en: Footer
ar: التذييل

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Highlighted
ar: مبرز
