Teleco (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: Help
az: Dəstək

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin
