Teleco (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: unpublished
ca: sense publicar

en: Help
ca: Ajuda

en: Footer
ca: Peu

en: on
ca: a

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Highlighted
ca: Destacat
