Teleco (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: unpublished
da: afpubliceret

en: Help
da: Hjælp

en: Footer
da: Sidefod

en: Content Bottom
da: Indhold bund

en: on
da: til

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Page Top
da: Sidetop

en: Page Bottom
da: Sidebund

en: Highlighted
da: Fremhævet
