Teleco (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: unpublished
fa: منتشر نشده

en: Help
fa: راهنما

en: Footer
fa: پاورقی

en: Content Top
fa: بالای محتوا

en: Content Bottom
fa: پایین محتوا

en: on
fa: در

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Footer First
fa: اولین پاورقی

en: Footer Second
fa: پاورقی دوم
