Teleco (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: unpublished
hi: अप्रकाशित

en: Help
hi: मदद

en: Footer
hi: पादलेख

en: Content Bottom
hi: सामग्री नीचे

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
