Teleco (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: unpublished
id: belum ditayangkan

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Content Bottom
id: Konten bawah

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Page Top
id: Kehalaman Atas

en: Page Bottom
id: Kehalaman Bawah
