Teleco (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: unpublished
it: non pubblicato

en: Help
it: Aiuto

en: Footer
it: Piè di pagina

en: on
it: il

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Highlighted
it: Evidenziato
