Teleco (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: unpublished
mr: अप्रकाशीत

en: Help
mr: मदत

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
