Teleco (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Content Top
oc: Naut del contengut

en: on
oc: activat

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Page Top
oc: Naut de pagina

en: Page Bottom
oc: Bas de pagina

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina
